Myjnia z dojazdem do klienta

Mobilna myjnia parowa o usługa, która nie zaistniała w każdym rejonie. Ze względu na ten fakt nadal istnieje szansa zdobycia odbiorców i rozkręcenia tego typu biznesu. Aby rozpocząć działalność, musimy nabyć odpowiednie urządzenie.

Myjnia parowa sprawdza się zarówno w dużych miastach, jak też w małych miejscowościach. Te ostatnie nie mają zwykle myjni samochodowej, więc właściciele pojazdów skazani są na samodzielne czyszczenie samochodu lub skorzystanie z usług profesjonalisty. W dużym mieście częściej trafimy na taką usługę.

Koszt zakupu urządzenia to około lub lekko ponad dziesięć tysięcy złotych. Nie musimy posiadać biura, ponieważ usługi wykonywane są u klienta. Wystarczy samochód, który dowiezie nas na miejsce. Koszty rozpoczęcia interesu są stosunkowo niewielkie w porównaniu z zyskami, jakie możemy osiągnąć, jeśli staniemy się znani na rynku.

Poza czyszczeniem samochodów myjnia parowa sprawdza się też w utrzymaniu czystości na tarasach, dywanach, wewnątrz pomieszczeń spożywczych oraz mebli. 

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *