Czas na lekkikoszyk.pl i zwrot części poniesionych kosztów

 Zwykła możliwość dokonania zakupu interesującego nas produktu w sieci to obecnie za mało dla co raz bardziej wymagających internautów. Naprzeciw wymaganiom wychodzi nowa platforma aukcyjna ?

Za każdy zakup na serwisie użytkownik otrzymuje premię CashBack w wysokości nawet do 10% od wartości towaru. Premię tą można wykorzystać od razu na następną transakcję lub zbierać na swoim koncie do momentu, aż znajdziemy coś naprawdę interesującego. Ceny towarów nie różnią się od tych na macierzystych sklepach internetowych, więc klient otrzymując premię CashBack rzeczywiście oszczędza.

Platforma skupia w jednym miejscu ponad 1 200 000 produktów, wystawionych przez prawie 700 sklepów internetowych z całego kraju. Zakupy na serwisie są całkowicie bezpieczne. Każdy sklep internetowy chcący wystawić swoje produkty na serwisie musi przejść proces weryfikacji, co skutkuje obecnością na platformie tylko rzetelnych i zaufanych sprzedawców.

Serwis cieszy się co raz większą popularnością wśród kupujących. Dobrym przykładem może być miesiąc grudzień, gdzie niektórzy sprzedawcy podwoili nawet swoją dotychczasową sprzedaż. Liczba odwiedzin i zakupów na serwisie zaskoczyła pozytywnie nawet samych twórców.

Z każdym miesiącem kolejni sprzedawcy chętnie dołączają do serwisu, przez co oferta produktowa jest co raz bardziej atrakcyjna. Główny wpływ na to mają korzystne warunki współpracy. Sprzedawca ponosi koszt niewielkiej prowizji tylko przy okazji transakcji, która doszła do skutku. Sama integracja i wystawienie produktów są bezpłatne i bezterminowe, a całość oferty aktualizowana jest automatycznie co 24 godziny, praktycznie bez udziału sklepu internetowego.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *