Takiego koła rowerowego na pewno jeszcze nie widziałeś

Koła rowerowe, oparte nie tylko o odpowiedni materiał ale również technologię LED, gwarantujący adekwatny efekt, to jeden z pomysłów producenta jaki ukazał się całkiem niedawno na rynku. Trzeba przyznać, iż możliwość zaprogramowania interesującej nas grafiki jaka będzie prezentowała w trakcie obrotu kół robi niesamowite wrażenie, przez półtorej minuty dając nam obraz jaki sami w tym aspekcie wygenerowali. Jest to tylko jedna z wielu historii, gdzie innowacyjne zastosowanie znalazło odzwierciedlenie w aspekcie biznesowym, czyli okazało się pomysłem jaki zostanie wdrożony do masowej produkcji.


Oczywiście jest to gadżet, przeznaczony do konkretnej lecz wciąż rozpoznawalnej i cieszącej się dużym zainteresowaniem grupy osób, zatem ktoś kto chciałby je rozprowadzać w naszym kraju, musiałby dysponować pewną wiedzą na ten temat. Nie zmienia to jednak całokształtu na takie nowoczesne projekty, które coraz częściej rodzą się w głowach także aktualnych przedsiębiorców, którzy nie zatrzymali się w działaniu oraz rozwijają się w odpowiedni do tego sposób. 

Rate this post

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. tito pisze:

    Rower jest najlepszym środkiem do poruszania się. Szkoda, że w Polsce nadal jest tak mało ścieżek rowerowych. Byłoby znacznie bezpieczniej. Ale cóż, trzeba cieszyć się z tego co się ma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *