Sieć opiekunek do dzieci

Opieka nad dziećmi zawsze jest potrzebna. Nie zmieniło się to od lat i raczej tak pozostanie. Dlatego tak poszukiwane są opiekunki z kwalifikacjami i rekomendacją. Warto pomyśleć o założeniu sieci opiekunek. Taki biznes rozwija się z powodzeniem w USA. Specyfiką tej działalności jest wymiana informacji pomiędzy kilkoma uczelniami, a rodzicami potrzebującymi opieki dla dzieci.

Poprzez działalność w sieci można znacząco obniżyć koszty, a przez to stać się konkurencyjnym dla rodziców. Za pomocą konferencji online rodzice mogą przeprowadzić wywiad z kandydatami. Wszystko odbywa się na stronie internetowej po rejestracji i opłacie około 350 zł. Użytkownicy uzyskują w ten sposób dostęp do wszelkich informacji o kandydatach (m.in. charakterystykę, referencje, rodzaj studiów itp.). Następnie po wybraniu odpowiedniej osoby rodzice mogą spotkać się z nią i poznać znacznie lepiej. Jest to doskonałe rozwiązanie na podjęcie ostatecznej decyzji przez rodziców.

Rozwiązanie jest opłacalne dla studentów, ponieważ nie ponoszą żadnych kosztów będąc w bazie serwisu oraz prowizji od swoich zarobków. Poza opieką dostępne są także dla nich inne prace związane z pomocą rodzinie m.in. szofer zawożący i odwożący dzieci ze szkoły, organizator urodzin, balików, imprez plenerowych dla najmłodszych.

 

Rate this post

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Krissy pisze:

    To mogło by być świetnym pomysłem 🙂 Każdy, kto szukał kiedyś dobrej opiekunki do dziecka wie, jakie to ciężkie zadanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *