Regulservis ? tani, szybki, profesjonalny serwis drukarek

Zepsuła Ci się drukarka? Może potrzebujesz wymiany toneru? Może nastąpiła awaria sterownika? Cokolwiek się stało, u nas nigdy nie usłyszysz, że sam zepsułeś swój sprzęt. Naprawa sprzętu jest opłacalna i wcale nie musi przekroczyć jego wartości, jeśli tylko oddasz drukarkę do serwisu Regulservis.

Taniej się nie da

Najtańsza naprawa drukarek w Warszawie? To właśnie Regulservis. Nie pośredniczymy między klientami a firmą serwisującą, sami taki serwis wykonujemy.

Oferujemy nie tylko naprawdę, ale i konserwację sprzętu. Służymy również poradą, gdy staniesz przed koniecznością zakupienia nowego urządzenia.

Ceny naszych usług wahają się od 50 do 250 zł. Prawda, że taniej już nie można?

Pracujemy od poniedziałku do piątku, od 8 do 18. Regulservis mieści się mieści się w Warszawie na ul. Smoczej 24/53. Zadzwoń (794 060 148, 795 630 076), napisz (regulservis@gmail.com) lub wejdź na http://regulservis.pl/

naprawa drukarek roznych gabarytow

Gdy zawini toner

Jedną z oferowanych przez nas usług jest regeneracja tonerów. W każdej drukarce służy on za suchą farbę drukarską. Czasem może się zdarzyć, że przed pierwszym użytkowaniem toneru nie zostaną zdjęte specjalne elementy zabezpieczające, dlatego nie działa polecenie „drukuj”. Innym razem po prostu się zużywa.

Regeneracja obejmuje wymianę starych elementów na nowe. U nas możecie liczyć na regenerację tonerów drukarek Brother i Samsung. Na proces regeneraji składają się:

1. Rozłożenie go na czynniki pierwsze.

2. Czyszczenie eleentów.

3. Napełnienie proszkiem drukarskim.

4. Test.

Jeśli test przejdzie pomyślnie, otrzymacie od nas gwarancję jakości.

Regenerujemy zarówno czarne jak i kolorowe tonery.

Korzyści z regeneracji tonerów

Jeśli zastanawiasz się, co taka regeneracja Ci da, to po pierwsze, zaoszczędzisz 70% materiałów eksploatacyjnych. Często za jego regeneracją idzie większa wydajność. Zaoszczędzisz czas, pieniądze i zadbasz o środowisko. Nasza firma oferuje pośrednictwo w utylizacji tonerów.

Zużyty materiał eksploatacyjny możemy odebrać z Twojego domu lub miejsca pracy. Jesteśmy w stanie umówić się na stały, cykliczny odbiór zużytych tonerów. Możesz też oczywiście przywieźć je do siedzimy serwisu Regulservis. Jeśli nasz toner przyczyni się do awarii Twojej drukarki, świadczymy serwis, który będzie miał na celu jej całkowite usunięcie.

Służymy pomocą także, jeśli okaże się, że potrzebujesz nowy toner. Pomożemy Ci wybrać model, który będzie najlepiej pasował do Twojej drukarki. Skontaktuj się z nami osobiście lub mailowo pod wyżej podanym adresem.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *