Pionowa elektrownia wiatrowa

W Kodniu zaprojektowano i wykonano pionową elektrownię wiatrową, która jest niezwykle cicha i jednocześnie nie wytwarza ultradźwięków tak niebezpiecznych dla środowiska.

To nie tradycyjne wiatraki, a coś zupełnie innego, bo trzy kolumny, w których zamontowano turbiny wiatrowe. Co prawda działanie danej wierzy jest całkiem dobre, to w razie potrzeby, chcąc na przykład zwiększyć moc danej konstrukcji, można dostawić kolejne segmenty.

bezpieczny montaż

Cechą charakterystyczną dla tego wynalazku jest to, że turbiny rozpoczynają prace już przy minimalnym wietrze, a co najważniejsze, nie ma znaczenia w którym kierunku wieje wiatr.

łatwe montowanie segmentów

Choć to wydają się główne zalety, tych jest zdecydowanie więcej. Można, a nawet należy tu wspomnieć również o ekologii. Jak najbardziej tego typu wieże są ekologiczne. Tego typu rozwiązania technologiczne będą sprzedawane zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Dla gminy

Kodeń taka inwestycja jest wielką szansą na rozwój danego regionu. Także można powiedzieć przynosi naprawdę wiele korzyści.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *