Noclegi dla pupili

Hotele dla zwierząt to w naszym kraju rozwijająca się dziedzina. Decydując się na prowadzenie działalności gospodarczej tego typu, musimy zatroszczyć się o wysoki standard usług. Wyjeżdżający na wakacje właściciele psów i kotów dbają o komfort swoich pupili. Już sam widok hotelu powinien przekonać ich do pozostawienia tutaj ulubieńca pod troskliwa opieką. Warto zauważyć, że w sezonie letnich urlopów ceny hoteli dla zwierząt idą w górę.

Koszt uruchomienia hotelu na terenie własnej posiadłości może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych, w co wliczamy zbudowanie zagrody, boksów dla kilkunastu zwierzaków oraz zakup karmy i niezbędnych akcesoriów. Jeśli planujemy noclegi dla sporej ilości zwierząt, warto zatrudnić pomocników, którzy będą wyprowadzać psiaki na spacery. Koszt doby w hotelu o podstawowym standardzie to kilkadziesiąt złotych. 

Jeśli oferujemy usługi psiego fryzjera, zajęcia z treserem czy psie SPA, ceny sięgają nawet kilkuset złotych. Warto dać klientom możliwość dokupienia dodatkowych usług, ustalając cenę za standardową opiekę. Stworzenie takiego miejsca wiąże się ze znacznie wyższymi kosztami.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *