Niezapomniane chwile

Każda podróż to wyzwanie. Czasami przed jej rozpoczęciem musimy podejmować trudne decyzje co np. spakować do swojego plecaka: papierowy przewodnik, aparat a może kanapki 🙂 Pobyt w nowym nieznanym miejscu może wiązać się z odwiecznym problemem co zobaczyć? gdzie zjeść? jak spędzić czas? Na pewno wiele razy spotkaliście się z taką sytuacją. Teraz Twój plecak może być lżejszy wystarczy, że zabierzesz ze sobą telefon typu smartfon (iPhone lub inny z systemem Android) i skorzystasz z mobilnego przewodnika po okolicy Maperia.

Maperia to pierwszy w Polsce przewodnik informującym o tym co dzieje się i znajduje w okolicy. Przewodnik dostarcza wyczerpujące informacje o ciekawych miejscach, wydarzeniach i ofertach rabatowych. W serwisie można zapoznać się wyczerpującymi opisami, materiałami multimedialnymi w postaci zdjęć ale i również można przeczytać opinie zwykłych ludzi, którzy aktywnie uczestniczą w budowaniu społeczności Maperii.

przewodnik po okolicy

Mobilnym przewodnik wskazuje użytkownikom co warto zobaczyć w najbliższej okolicy lub w innym miejscu do którego zmierzamy. Aplikacja zawiera informacje o ciekawych miejscach, wydarzeniach, a także ofertach rabatowych.

Co wyróżnia ten serwis?

W dobie web 2.0 niemalże każdy serwis wciąga swoich użytkowników w interakcję. Ważne, by ta wspólnie tworzona platforma stanowiła żywy, atrakcyjny dla internautów organizm, w którym wciąż dzieje się coś ciekawego. Maperia z pewnością jest takim miejscem. To unikalne połączenie serwisu społecznościowego i lokalizatora internetowego. Zarówno w wersji tradycyjnej, jak i mobilnej oprócz bazy miejsc, atrakcji turystycznych i wydarzeń, zawiera także informacje o pogodzie, repertuarze kin i teatrów. Za jej pośrednictwem można poznać ludzi z najbliższej okolicy, ale też z najodleglejszego zakątku Polski lub świata.

oferta wspolpracy ulotka

Zamelduj się na Maperii

Dzięki najpopularniejszym serwisom społecznościowym tzw. meldowanie się jest nie tylko modne, ale też pożądane. Nasi znajomi przyzwyczaili się do krótkich komentarzy, opinii, sugestii, informacji zamieszczanych przez nas na naszych profilach. Jeśli jesteśmy akurat w podróży, w ciekawym miejscu lub na wyjątkowym koncercie, możemy od razu poinformować o tym wszystkich zainteresowanych. Dzięki opcjom ?Lubię to?, ?Byłem Tam?, ?Wybieram się? jesteśmy w ciągłym kontakcie ze znajomymi i jednocześnie polecamy im atrakcyjne obiekty lub wydarzenia, które także im mogą przypaść do gustu.

Serwis wspiera także lokalny biznes, dając możliwość bezpłatnego zamieszczenia wizytówek firm, jednocześnie jest platformą która łączy biznes ze światem kultury i sztuki

Więcej szczegółów
maperia.pl oraz facebook.com/maperia
Wersja mobilna:m.maperia.pl

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *