Mąż na godziny

W Polsce istnieją firmy, które wypożyczają mężów na godziny. Są to panowie, którzy potrafią zrobić prawie wszystko w domu i poza nim. Świadczą usługi tzw. złotych rączek. Mogą m.in. udrożnić zatkany zlew, zainstalują brodzik, zawieszą obraz na ścianie, dowiozą pupila do weterynarza, złożą meble czy dotrzymają towarzystwa na weselu. Wszystkie usługi są realizowane za odpowiednią cenę. Firmy wynajmujące tzw. mężów są popularne w większych miastach. Z usług korzystają przede wszystkim kobiety, chociaż równie dobrze inni mężczyźni także mogą dzwonić. W opinii właścicieli firm świadczących tego typu usługi największą popularnością cieszą się prace hydrauliczne oraz elektryczne. Wszystko jest także uzależnione od pory roku. W czasie lata dominuje koszenie trawników, wykończenie prac po innych fachowcach, poprawianie łazienek i kuchni, dostarczanie kwiatów. Z kolei w sezonie zimowym odgarniane chodników i posesji ze śniegu.
Mąż na godziny wyceniany jest na 45 zł za godzinę prac związanych z naprawami. Jeśli jest większa liczba zleceń można negocjować stawkę. W zależności od firmy stali klienci mogą liczyć na 10-procentowy rabat. Czasami korzystniej jest wynająć dwóch panów z jednej firmy jeśli zależy nam na czasie. Kwoty poszczególnych czynności także są uzależnione od miasta.
Osoba zatrudniona jako niecodzienny mąż powinna być sympatyczna, z miłą aparycją i wysoką kulturą osobistą. Dodatkowo nie powinna być karana, posiadać prawo jazdy kategorii B. Każda firma ma inna politykę biznesową, co związane jest z franczyzą. Koszty w większości są niskie i zwrot następuje po miesiącu lub dwóch. Opłaty są stałe i zależą od rozmiarów zatrudnienia.

Rate this post

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.