Kontent za Content

Co robi znudzony internauta przed monitorem? Poza tym, że siedzi na fejsbuku i ogląda śmieszne filmiki z kotkami, szuka czegoś, co go zaintryguje, zaciekawi, co spowoduje iskrę w oku, uśmiech w kąciku ust. Jako, że tradycyjne książki niestety tracą na popularności, przeciętny internauta staje się czytelnikiem głównie w Sieci. A skoro czyta, to woli czytać coś, co sprawia mu radość, daje satysfakcje, powoduje wzrost: wiedzy, ciekawości, chęci posiadania.
Nowoczesne strategie marketingowe umiejętnie operujące słowem pisanym stały się błogosławieństwem do firm, właścicieli portali, serwisów internetowych, którzy chcą nie tylko zblazowanego czytelnika złapać, ale go u siebie zatrzymać na dłużej i zamienić na stałego klienta.rejestracja whitepress

Krok pierwszy

Serwisy internetowe, aby utrzymać przy sobie czytelników, potrzebują coraz to nowej treści, świeżych i rzetelnych informacji. Ale tutaj zaraz nasuwa się pytanie? Kto z właścicieli serwisów, portali i podobnych maszynerii ma czas na wynajdywanie takich informacji, ubierania ich w odpowiednie słowa, po czym publikowanie na łamach swojego serwisu.

Jest kilka rozwiązań problemu: zatrudnić całodobowego copywritera, oczywiście inteligentnego, umiejącego biegle posługiwać się językiem pisanym zgodnie z zasadami gramatyki, ortografii, stylistyki, interpunkcji, wiedzą z zakresu marketingu, PR-u i SEO i kazać mu pisać, pisać i pisać, aż copywriter padnie z przemęczenia.

Kolejne, duże efektywniejsze rozwiązanie to publikacja profesjonalnych artykułów tematycznych tworzonych przez zewnętrznych autorów, tzw. guest blogging.

Dzięki takiemu podejściu nasz serwis nie tylko zyska interesującą i ciekawą treść, przyciągnie kolejne rzesze czytelników, co w finale zwiększy ruch na stronie, ale także pozwoli pozyskać wartościowe linki, którymi owi czytelnicy z chęcią się podzielą ze swoimi znajomymi, znajomymi znajomych itd. Renoma idzie w górę, pozycja w wynikach wyszukiwarki także. Jednym słowem ? same zaletyWhitePressGo

Krok drugi

Pomysł jest, teraz czas na realizację. I tutaj znów pojawiają się schody. Jak przyciągnąć na swoją stronę fachowców, specjalistów, ekspertów w swoich dziedzinach, którzy umieszczą swoje wyjątkowe, merytoryczne i bardzo wartościowe opracowania u nas? Chodzić od drzwi do drzwi, pukać, szukać i pytać? A może tracić majątek na rozmowy telefoniczne z potencjalnymi autorami tekstów na naszą witrynę? Albo może wysyłać tony spamu ? a nuż ktoś odpowie.

Bardzo możliwe, że każda z tych metod prędzej czy później odniosła by oczekiwany skutek. Jest jednak prostsza droga ? platforma Whitepress łącząca ciekawe serwisy z ciekawymi artykułami.

Dostaniemy całe mnóstwo pięknych, dopieszczonych artykułów eksperckich, przekazujących jedynie rzetelne informacje w ciekawy i interesujący dla naszych czytelników sposób, właśnie o takie coś nam chodziło – zgodnie z definicją artykułów ekperckich.

Nasz pośrednik, platforma zrobi wszystko za nas ? umożliwi nam pozyskane porządnych treści na naszą stronę w jasny i przejrzysty sposób, ułatwi proces rozliczeń finansowych, gdyż jak wszem i wobec wiadomo ? nie ma nic za darmo a także, dopilnuje wysokiej jakości transakcji. Prawda, że proste?rejestracja whitepress

Krok trzeci.

Udało się, tak oto zostaliśmy wydawcą, mamy całe mnóstwo dobrych artykułów, czytelnicy walą drzwiami i oknami, linki po social lecą jak szalone. Sukces murowany. A co, jeśli pojawi się lekki niedosyt? A może tak zarobić na tym, że ktoś u nas, na naszej ukochanej, jedynej i niepowtarzalnej witrynie publikuje swoje treści?

Jedno ustępstwo nie robi różnicy, może zamiast artykułów eksperckich zaczniemy publikować równie interesujące, ciekawe i wyjątkowe artykuły reklamowe?

Takie 2 w 1. Mamy jednocześnie dobrą treść i zarabiamy na niej. Reklamodawca się reklamuje, wydawca dostaje pieniążka. Ale co robi pośrednik? Daje wydawcom wolna rękę jeśli idzie o określenie ceny za artykuł, znajduje zainteresowanych reklamodawców, dba o treści samych artykułów reklamowych a także, co istotne dla obu zainteresowanych stron ? dba o szybkie i bezpieczne rozliczenia finansowe.

Cóż, tyle w skrócie, więcej o artykułach reklamowych można przeczytać tutaj https://www.whitepress.pl/rejestracja whitepress

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *