Interaktywne lustro jak w filmach o przyszłości

Interaktywne lustro na pierwszy rzut oka wyglądające jak tradycyjne lustro, a w rzeczywistości bogate w szereg przydatnych funkcji. W tym niepowtarzalnym lustrze można nie tylko przejrzeć się, ale również pozyskać cenne informacje. Lustro informuje co ciekawego dzieje się na świecie. Prawi komplementy, a przy tym reaguje na ruch.

Wyświetla również temperaturę powietrza czy godzinę i datę. Jest to można powiedzieć lustro wielofunkcyjne. Kto by nie chciał mieć takiego inteligentnego lustra w swoim domu. Nie dość że informuje, to w dodatku poprawia humor, mówiąc użytkownikom jak świetnie wyglądają.

lustro z wyświtlaczem łatwe do zrobienia

Kolejną, bardzo istotną funkcją lustra jest samo to, że informuje użytkownika o tym, czy zamknął drzwi wejściowe. Zapewne wielu z nas ma ten problem, że po wyjściu z domu nie mamy pojęcia czy zamknęliśmy drzwi, czy też nie.

Posiadając takie lustro możemy zachować spokój, wiedząc jak jest naprawdę. To lustro, które na pewno z wielką przyjemnością kupiłby każdy, kto lubi być na bieżąco informowany o tym co się dzieje wokół niego.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *