Import sprzętu elektronicznego z Chin

Zapewne również ty dostrzegłeś na aukcjach internetowych, iż pojawia się tam coraz więcej sprzętu elektronicznego oraz urządzeń pochodzących z chińskich rynków, na ich korzyść przemawia zwłaszcza cena. Oferowanie takiego asortymentu wymaga przede wszystkim własnego kapitału powiedzmy 15 tysięcy, odnalezienie optymalnego dostawcy na tym azjatyckim rynku i dotarcie ze swoją ofertą do potencjalnego konsumenta.

W tym przypadku warto oprzeć swój interes o sprzedaż różnych urządzeń, czyli nie skupieniu się tylko na laptopach czy telefonach komórkowych, urozmaicenie powoduje iż wzbudzić u klienta znacznie większe zainteresowanie.

Oczywiście koszta to nie tylko sprowadzenie takiego asortymentu lecz również cło, reklama czy otwarcie własnej działalności gospodarczej. Możesz być jednak pewien, iż jest to dosyć dochodowy biznes co zresztą widać po sprzedaży prowadzonej na największych portalach aukcyjnych, a zyski uzależnione są od kilku czynników jak chociażby marży jaką narzucimy ewentualnemu odbiorcy. 

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *