Depilacja laserowa – fotoepilacja

Na rynku pojawiła się sieć salonów hiszpańskiej firmy oferującej zabiegi fotoepilacji. Obecnie w kraju funkcjonuje 60 takich placówek. Przede wszystkim w zachodniej Polsce i w stolicy. Zabiegi o których mowa, to kosmetologiczne usuwanie wszelkiego owłosienia z różnych części ciała. Przy pomocy odpowiednich maszyn włosy są eliminowane w sposób bezpieczny, bezbolesny oraz trwały. Znacznie bardziej skuteczny niż przy tradycyjnej metodzie depilacji. W Polsce fotoepilacja nie jest tak popularna jak w Hiszpanii. Na półwyspie Iberyjskim usługa ta jest powszechna. Przekłada się to na ilość funkcjonujących salonów około 360. Hiszpanie dbają znacznie bardziej o wygląd zewnętrzny niż Polacy. Przede wszystkim jest to uwzględnione względami higienicznymi, ogólnym wizerunkiem oraz problemami z usuwaniem włosów domowymi sposobami.
Koszt otwarcia salonu to około 120 tys. zł. Inwestycja nie należy do najtańszych na rynku, ale w zamian franczyzobiorca ma możliwość funkcjonowania pod znaną marką. Jednocześnie wprowadzenie wszelkich innowacji w firmie sprawia, ze partner biznesowy dysponuje tymi sami informacjami. Nie musi także zajmować się sprawami technologicznymi. Działania sieci skierowane są do ludzi. Dlatego dobry kontakt z franczyzobiorcą oraz właściwa obsługa klienta to priorytety działania franczyzy. Cena zabiegów uzależniona jest od sytuacji gospodarczej Polski i wynosi 99 zł za każdą usługę. Zabiegi powinny być dostępne dla wielu ludzi, dlatego nie można podnosić drastycznie cen. Powodowałby to zmniejszenie liczby klientów oraz obniżenie poziomu zysków.
Sieć salonów funkcjonuje także w Meksyku, Włoszech, Portugalii, Rumunii. Obecnie w Polsce rozwija się rynek zaawansowanej kosmetologii, ale daje nadzieję na znaczny postęp. Wynika to z coraz większej świadomości ludzi do dbania o swój wygląd. Nie tylko kobiet, ale także w coraz większym stopniu mężczyzn.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *