Akcesoria kontrolujące poziom soli

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że sól nie jest zdrowa. Dlatego też należy ją ograniczać. Niestety nie jest to takie łatwe. Soli używa się do potraw, przygotowując je jeszcze przed spożyciem. W ten sposób przyprawia się dania, aby miały konkretny smak.

Ciężko ocenić ile tak naprawdę zużywa się tej soli w ciągu dnia. Kiedy nie ma kontroli nad ilością soli, nie ma też kontroli nad funkcjonowaniem organizmu. Dlatego opracowano specjalną łyżeczkę, która pozwala ocenić poziom czy ilość zużytej soli.

Łyżeczka z wyglądu plastikowa, nieco dziecinna, ale bardzo funkcjonalna.pomiar z lyzki pomiary na komorce odzywianie z komorka smartfon z aplikacja do odczytu odpowiedzi wirtualnego kucharza badanie zawartosci ciekawy prezent d gotowania

Posiada specjalną wtyczkę, dzięki której można połączyć ją z telefonem. W ten sposób za pośrednictwem aplikacji, można kontrolować poziom zużytej soli. Tak funkcjonalna i niezwykle nowoczesna łyżeczka wesprze przede wszystkim osoby, które chcą zadbać o swoje zdrowie, które chcą ograniczyć sól.

Wówczas ocenią dzienny poziom, a następnie będą go zmniejszać, aż do uzyskania pożądanego efektu. Takie akcesoria na pewno niedługo zyskają dużą popularność.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *