Na czym jeszcze można zarobić ?

Obecnie czasy dla biznesmena, zwłaszcza takiego, który nie ma za sobą potężnego zaplecza finansowo-logistycznego, są niewątpliwie ciężkie. Wydaje się, że człowiek wypełnił swoimi pomysłami każdą możliwą niszę.

Podstawą sukcesu nie jest jednak wyłącznie innowacja i oryginalność, ale umiejętność badania rynku. Jeśli w mieście, w którym mieszkasz, jest aż pięć kawiarni na jednej ulicy (a każda z nich wypełniona jest po brzegi ludźmi), zastanów się, jak wygląda małe miasteczko, w którym ? dajmy na to ? dorastałeś lub do którego jeździło się do dziadków na wakacje. Pomysły z dużych miast, nawet te pozornie ?oklepane?, szczególnie warto przenosić do mniejszych miejscowości (szkoła angielskiego, siłownia-fitness itd.). Na usługi tego typu zawsze bowiem powinno być zapotrzebowanie. W kilkunastotysięcznych miasteczkach znajdą się specyficzni klienci, chętni na to, aby ? zamiast odwiedzać miejscowy bar przepełniony naturszczykami ? napić się dobrej kawy i zjeść ciastko w miłej atmosferze. Wątpliwe z kolei, aby strzałem w dziesiątkę okazała się w podobnym miejscu inwestycja w sushi.

predkość zarabiaia

Wynajem lokalu i obsługa pracowników w małej miejscowości jest tańsza, warto zainwestować w nią zatem nawet wtedy, gdy niezbędna będzie konieczność dojeżdżania do miasteczka kilka razy w tygodniu. Aby całą operację sfinansować, to ? jeśli nie mamy oszczędności, możliwości otrzymania pożyczki od rodziny lub z jakiegoś powodu omijają nas kryteria europejskich i samorządowych dotacji ? przemyśleć warto albo pożyczkę albo kilka łączonych źródeł dofinansowania. Można np. założyć działalność (najatrakcyjniejsze w tym momencie są kredyty w takich bankach jak Bank Pocztowy, ING Bank Śląski, pożyczki online ? np.odnawialny kredyt Vanquis), a następnie zdobyć łatwiejsze do uzyskania środki z urzędu na jego częściowy rozwój.

Atrakcyjne pozyczki online łatwo dostępne są o tyle atrakcyjniejsze od kontaktu z bankami, o ile reprezentantów firm, które ich udzielają nie interesuje cel pożyczki. Dzięki temu nie musimy przekonywać nikogo, że na biznes ma sens, zaś formalności ograniczone będą do minimum ? pożyczkę otrzymamy niezwłocznie, jeszcze tego samego dnia, bez potrzeby posiadania większych zabezpieczeń.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *