Samodzielna jednostka generatora słonecznego

Kilka lat temu Ecosphere Technologies zaprezentował całemu światu swój nowoczesny wynalazek, którym była pierwsza i w dodatku samodzielna jednostka generatora słonecznego. Wartą podkreślania jest jego podstawowa cecha, którą jest niebywała funkcjonalność. Dlaczego? To proste. Urządzenie jest na tyle wyspecjalizowane, iż można je bez problemu, swobodnie i zarazem bezpiecznie transportować niemalże każdym rodzajem transportu.

generator w kontenerze

generator słoneczny do przemieszczania

Z kolei aby go uruchomić, tak naprawdę wystarczy jedynie użyć jednego przycisku. PowerCube to nie tylko energia elektryczna jaką dostarcza, to również system oczyszczania wody i to na tyle skuteczny, iż taka woda może stać się odpowiednią wodą do spożycia. Tym sposobem można dostarczać energie i wodę do szpitali czy szkół. Jest to niepowtarzalny wynalazek, który wyróżnia się szeregiem funkcji, a przy tym gwarantuje możliwość zastosowania w wielu sytuacjach.

słoneczny generator w kontenerze

To na pewno ogromna pomoc i wsparcie w przypadku doświadczenia katastrof, które mogą odciąć ludzi od wody, czy nawet prądu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *