DrinkPure ? filtr oczyszczający wodę

Naukowcy opracowali dość nietypowy, ale jakże przydatny wynalazek, który oparty jest na zasadzie korka do butelki. Niby to nic takiego, a od razu rzuca się w oczy. Jest dość szeroki, a to przyciąga uwagę osób, które spoglądają w kierunku butelki. Nie jest to jednak zwykły korek.

To jednocześnie nowoczesny i bardzo skuteczny filtr, który oczyszcza zanieczyszczoną wodę do stopnia wody możliwej do spożycia. Taki korek sprawdzi się w turystyce, kiedy tak naprawdę różne sytuacje mają miejsce, a bez wody naprawdę trudno jest wytrzymać, z czego chyba każdy zdaje sobie sprawę.

brudna woda zamiana wody w czystą proces oczyszczania uzyskanie wody do picia

Korek ten opracowano także z myślą o ludziach, którzy mają szczególnie trudny dostęp do wody pitnej, co ma miejsce w wielu regionach świata.

Korek ten może zyskać popularność, głównie ze względu na swoją funkcjonalność, choć być może początkowo będzie trudno przełamać się by spożyć wodę, która niedawno została zaczerpnięta z niepewnego źródła. Ale to zapewne tylko kwestia czasu, bo skoro skuteczność jest stuprocentowa, gadżet przyda się niejednemu nieśmiałkowi.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *