Zanim kupisz, porównaj ceny

Kupujesz? Porównuj ceny zanim wybierzesz sklep.

Od niedawna na rynku porównywarek cenowych pojawił się nowy gracz – serwis najtaniej.co. Kierowany do osób lubiących robić racjonalne zakupy szybko i łatwo, wydaje się być najlepszą opcją do używania na urządzeniach mobilnych. Czy jednak prezentowane przez niego funkcje mają szansę podbić serca użytkowników? Wszystko wskazuje na to, że tak.

Autorzy serwisu najtaniej.co postawili przede wszystkim na funkcjonalność i intuicyjną obsługę – czyli to, czego użytkownicy potrzebują najbardziej. Bardzo prosty i przejrzysty interfejs, brak zbędnych funkcji oraz ozdobników, minimalistyczny design i czytelne oznaczenia wszystkich kategorii sprawiają, że na tej stronie raczej ciężko się pogubić. 

glowny rower

Jeżeli użytkownik szuka konkretnego modelu danego produktu, z łatwością może wpisać jego nazwę w wyświetlającą się na samej górze wyszukiwarkę. Jeśli zaś nie jest jeszcze do końca zdecydowany, może wejść w jasno określone kategorie i na podstawie maksymalnej ceny, jaką jest w stanie zapłacić czy też ulubionego producenta bądź popularności wśród innych użytkowników znaleźć dany produkt. Potem wystarczy już tylko kliknąć w link odsyłający bezpośrednio do internetowego sklepu i… gotowe. Dzięki szybkiemu wyszukiwaniu i łatwej obsłudze z łatwością można dokonać porównań chociażby stojąc przed sklepową półką. Te kilka sekund spędzonych na najtaniej.co może pozwolić nam zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent ceny! To z pewnością doskonała opcja dla osób, które nie lubią przepłacać – czyli zdecydowanej większości Polaków.produkt

Chociaż można zastanawiać się, czy nie mamy już w Polsce dość tego typu porównywarek i czy duże, znane do tej pory serwisy nam nie wystarczą, to jednak historia pokazuje, że wszystkie portale internetowe potrzebują ciągłych ulepszeń i uproszczeń, by móc przetrwać. Być może właśnie najtaniej.co uda się przebić na tym trudnym rynku.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *