Program partnerski Skapiec.pl

Internetowa porównywarka cen Skąpiec.pl nową wersję dotychczasowego panelu. Raz, że jest ona bardziej przejrzysta. A dwa, że pozwala na kreowanie reklamy idealnej dla swojego serwisu internetowego. Innowacją jest również opcja kreatora linków, która pozwala na stworzenie indywidualnych linków do wybranych produktów lub stron na Skąpiec.pl. Korzystanie z tych udogodnień nie jest koniecznością, bo można bez problemu skorzystać z gotowych form reklamowych, ale czy taka opcja jest interesująca, kiedy w bardzo łatwy sposób można stworzyć coś samemu?

Jak w praktyce wygląda taka współpraca? ?Zasada współpracy jest prosta: partnerzy zamieszczają na swoich stronach różnego rodzaju kreacje reklamowe, a my naliczamy im prowizję od każdego użytkownika, który zostanie przeniesiony z serwisu partnerskiego na Skąpiec.pl i przejdzie do współpracującego z nami sklepu?, mówi Dominika Jakubik, zajmująca się w serwisie Programem Partnerskim (PP).

Rola uczestnika takiego programu jest zatem jasno określona. Partner zamieszcza w swojej witrynie wybraną reklamę. Użytkownik, który w nią kliknie, zostanie przeniesiony na Skapiec.pl. I jeśli przejdzie do sklepu, partner otrzymuje 65% prowizji.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *