DrinkPure ? filtr oczyszczający wodę

Naukowcy opracowali dość nietypowy, ale jakże przydatny wynalazek, który oparty jest na zasadzie korka do butelki. Niby to nic takiego, a od razu rzuca się w oczy. Jest dość szeroki, a to przyciąga uwagę osób, które spoglądają w kierunku butelki. Nie jest to jednak zwykły korek.

To jednocześnie nowoczesny i bardzo skuteczny filtr, który oczyszcza zanieczyszczoną wodę do stopnia wody możliwej do spożycia. Taki korek sprawdzi się w turystyce, kiedy tak naprawdę różne sytuacje mają miejsce, a bez wody naprawdę trudno jest wytrzymać, z czego chyba każdy zdaje sobie sprawę.

brudna woda zamiana wody w czystą proces oczyszczania uzyskanie wody do picia

Korek ten opracowano także z myślą o ludziach, którzy mają szczególnie trudny dostęp do wody pitnej, co ma miejsce w wielu regionach świata.

Korek ten może zyskać popularność, głównie ze względu na swoją funkcjonalność, choć być może początkowo będzie trudno przełamać się by spożyć wodę, która niedawno została zaczerpnięta z niepewnego źródła. Ale to zapewne tylko kwestia czasu, bo skoro skuteczność jest stuprocentowa, gadżet przyda się niejednemu nieśmiałkowi.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *