Dlaczego ubezpieczenie turystyczne podczas wakacji to korzystne rozwiązanie?

Wielu czeka na nie cały rok, ciężko pracując, mogą sobie tylko raz w ciągu 12 miesięcy pozwolić na beztroski odpoczynek nad polskim morzem, w Tatrach, na tropikalnej wyspie czy też w malowniczym Paryżu. Wakacje zawsze kojarzymy z przyjemnością, radością i zabawą, zapominamy o codzienności i zostawiamy problemy daleko za sobą. Są jednak zdarzenia, których nie możemy przewidzieć. Co zrobić, aby się dobrze zabezpieczyć i zyskać wsparcie w przypadku niespodziewanych wypadków?

Ochronę i bezpieczeństwo zyskujemy, decydując się na ubezpieczenie turystyczne. To ono pozwala pokrywać koszty leczenia, w przypadku ubezpieczyciela AVIVA nawet do 500 000 tys. złotych. Ponadto zapewnia transport medyczny do Polski i zapewnia leczenie stomatologiczne w przypadku ostrych stanów zapalnych.

Pomoc medyczna, gdziekolwiek jesteś

Ubezpieczenie turystyczne to gwarancja otrzymania pomocy medycznej nie tylko w naszym kraju, ale też za granicą. Dzięki temu w razie nieszczęśliwego wypadku możesz liczyć na wsparcie.

Transport medyczny do Polski

Zdarza się, że obrażenia wywołane na skutek nieszczęśliwego wypadku zmuszają chorego do powrotu do kraju. W takich okolicznościach ubezpieczyciel pokrywa koszty transportu, co wpływa na komfort i spokój poszkodowanego.

Wypadek w górach i nad morzem

Jeżeli planujesz wyjazd w góry i wspinaczkę po wysokich szczytach, możesz mieć pewność, że ubezpieczenie na życie pomoże Ci na wypadek, kiedy zaistnieje potrzeba akcji ratowniczej lub poszukiwawczej. Brak ubezpieczenia wiąże się z wysokim rachunkiem, który będziesz musiał opłacić samodzielnie.

Kradzież torby, plecaka lub sprzętu elektronicznego

Na wakacjach często zapominamy, że w miastach turystycznych złodzieje tylko czekają na dobrą okazję. Nie zawsze jesteśmy w stanie zapobiec kradzieży. Przy wykupieniu ubezpieczenia turystycznego pokrywane są koszty przy kradzieży rzeczy osobistych.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *