Ciekawa nazwa dla firmy

Przedsiębiorcy by zaistnieć na rynku szukają pomocy u specjalistów od stron internetowych. Związane jest to z poszukaniem odpowiedniej nazwy dla firmy. W ten sposób będzie kojarzyła się pozytywnie i nawiązywała do sektora swojej działalności. Takie działanie doprowadza do rozpoznawania marki przez klientów, pozytywnych skojarzeń z produktem itp. Jedna z amerykańskich firm zajmuje się wyszukiwaniem precyzyjnych nazw dla pomiotów gospodarczych. Na początku wpłaca się 50 dolarów i udziela informacji na temat profilu firmy, domen, odpowiednich słów kluczowych, długości nazwy itd. Potem czeka się na propozycje. Firma kooperuje z kilkunastoma doradcami. Analizują oni uzyskane dane i potencjalnym klientom wysyłają propozycje konkretnych nazw. Jeśli kontrahent jest zadowolony to 50% depozytu przekazywane jest do autora definicji, a pozostałe do firmy. W innym wypadku całość jest zwracana do klienta. Firma swoją działalność prowadzi nie tylko w USA, ale także za granicą. Popyt na atrakcyjne nazwy będzie cały czas, dlatego ten biznes ma szansę rozwoju.

Rate this post

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. funika pisze:

  Sama miałam problem z załatwieniem wszystkich formalności zmiany nazwiska i dokumentów. Nie powiem, taki serwis na pewno by mi pomógł. Może będzie jeszcze okazja

 2. Adrian pisze:

  A co to za sklep i gdzie dokładnie go znajdę ?:)

 3. degustator pisze:

  Nie spotkałem jeszcze takiego sklepu. Zawsze to monopolowe, a tu samo piwo. Degustacja różnych marek sprawia, że ma się pojęcie co piją w innych krajach.

 4. wioletta pisze:

  Witam, proszę o bliższe info na temat ewentualnej współpracy.
  Pozdrawiam Wiola Rolewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *