Automaty z jedzeniem, piciem i lekami w taxi

W Internecie można natrafić na informacje, które wspominają o tym, iż w Nowym Jorku wykreowano doskonały pomysł stworzenia nowoczesnej taksówki, a może bardziej jedynie jej udoskonalenia. Niektórzy pomyśleli, że zapewne fajnie byłoby, a by w każdej taksówce pojawiły się automaty z żywnością, piciem i lekami przeciwbólowymi.

taxi panel z automatem

W końcu w tak zabieganym, pozbawionym wolnego czasu mieście, niejeden skusiłby się na śniadanie w taksówce w drodze z domu do pracy, czy z pracy na spotkanie z klientem. Warto pamiętać, że Nowy Jork to nie małe, polskie miasteczka, gdzie rzadko przejeżdża jakikolwiek samochód. To wielkie miasto, często zakorkowane, dlatego też podróż z miejsca na miejsce trwa naprawdę długo.

maszyna wendingowa w taksówce panel wendingowy taxi

Takie automaty mają nie tylko unowocześnić taksówki, ale też przyczynić się do wygody i komfortu pasażerów. Każdy, kto mieszka w tym mieście i miał okazję poznać ten pomysł, jest za jego realizacją. To naprawdę byłoby świetne udogodnienie. Może kiedyś takie pojawią się również w polskich taksówkach.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *