Zabawa w paintball

Militarna zabawa z bronią wśród dorosłych facetów stała się popularną formą rozrywki. Jest dość często wykorzystywana podczas imprez integracyjnych. W kraju działa wiele firm zajmujących się paintballem. Pomimo to, nadal nowi gracze w tej branży mają szanse powodzenia. Jest to spowodowane dużą liczbą zainteresowanych osób taką formą rozrywki.

Rozpoczynając swoją działalność musimy wydzierżawić odpowiedni teren. Lokalizacja jest najważniejsza. Powinna to być duża powierzchnia z różnymi urozmaiceniami np. bunkrami, starymi budynkami, wrakami aut, drzewami itp. Taki typ ukształtowania stanie się znacznie bardziej atrakcyjny dla uczestników. Im więcej możliwości schowania się, tym lepiej. Jednocześnie można w ten sposób realizować różne scenariusze walki. Najlepsze miejsca to obrzeża miast, opuszczone zakłady przemysłowe, fabryki. Teren, na którym będą odbywać się walki musi być bezpieczny i odizolowany od osób postronnych. Należy pamiętać, że im większy obszar tym znacznie podnoszą się koszty zabezpieczenia. Istotne jest także odpowiednie wyposażenie uczestników imprez. Składają się na to pistolet z magazynkiem, butla z gazem, maska chroniąca twarz i głowę, kombinezon, ochraniacze oraz kulki ze specjalną farbą. Należy mieć do dyspozycji kilkanaście takich kompletów.

Orientacyjny koszt realizacji przedsięwzięcia to około 15 tys. zł. Są to koszty zakupu sprzętu i dzierżawy terenu. Aby zaistnieć na rynku niezbędna jest odpowiednia reklama biznesu. Istotne są rekomendacje byłych uczestników, ale należy także wykorzystać internet, portale społecznościowe, radio, prasę, ulotki.


Czytelnicy szukali również:

  • Zabawy z broni
  • paintball biznes plan
  • paintball biznesplan
  • biznes plan paintball

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *