Sezonowy pomysł na biznes bombkowy

Sezonowy biznes zwykle kojarzy się ze zbiorem truskawek lub pracami budowlanymi. Oba przedstawione pomysły na biznes opierają swoje działanie na sezonie letnim. Zimą natomiast jak grzyby po deszczu wyrastają prywatne firmy, które oferują odśnieżanie. Jednak zima to nie tyko śnieg – to także święta, które oczarowują nas swoją magią.

Jeżeli chcemy, aby święta były sezonowym pomysłem na biznes – warto wycelować w coś, co tyczy się bezpośrednio świątecznego klimatu. Usługa cateringu przygotowująca wigilię firmową? Owszem, ale to żadna nowość – firmy cateringowe zwykle pracują cały rok, więc nie ma mowy tu o sezonowości. Co mogłoby być sezonowym pomysłem na biznes, którym zajmowalibyśmy się tylko na przełomie listopada, grudnia i także stycznia? Dobrym pomysłem są ręcznie malowane bombki.

kolorowe bombki

Oferowana usługa polega na przyjmowaniu zleceń od klientów, którzy zamawiają spersonalizowane bombki. Imienne bombki, dekoracje z życzeniami lub rysunkami – wybór musi być dowolny i nieograniczony. Klienci lubią personalizację prezentów i dekoracji świątecznych. Pomysł z malowaniem bombek nie wydaje się nierozsądny – coraz częściej takie bombki wręczane są najbliższym. Mają także podłoże biznesowe – często sklepy zamawiają ręcznie tworzone bombki z logo firmy na wystawy lub dla klientów, którym wręczają takie podarunki w okresie świątecznym. To nie koniec – firmy także zamawiają świąteczne podarunki dla kadr. Tak więc oferowanie przygotowywania ręcznie malowanych bombek może okazać się idealną okazją na zarobek. Zamówień jest wiele, a takie ręcznie przygotowywane bombki cale nie kosztują mało. Zwykle są dwa razy droższe, niż zwykłe bombki kupowane w sklepach.

Przykład bombek choinkowych – doskonałego pomysłu na biznes znajdziesz na stronie: bombki-farin.pl

Reasumując – pomysł na otworzenie sezonowego biznesu to dobre rozwiązanie. Zwłaszcza, gdy chcemy w danym sezonie dorobić do stałej pensji. Trzeba tylko pamiętać, aby oferować usługi i produkty najwyższej jakości, a w przypadku ręcznie malowanych bombek także najwyższej estetyki, która oceniana jest przez wszystkich, którzy spojrzą na daną bombkę.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *