Aplikacja do wystawiania faktur

Fakturownia.pl to prosta w obsłudze i intuicyjna aplikacja do wystawiania faktur, rachunków, paragonów. Działa w systemie SaaS, co oznacza, że jest udostępniana użytkownikom przez internet i dzięki temu można mieć do niej dostęp z każdego miejsca na świecie.

Fakturownia.pl skierowane jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do osób, które prowadzą indywidualną działalność gospodarczą. Po za oczywistą funkcją programu, aplikacja posiada liczne dodatkowe funkcje:

  • bardzo intuicyjny interfejs, umożliwiający wystawienie faktury w 30 sekund;

  • wysyłanie faktur e-mailem do klienta wprost z programu;

  • przejrzyste wykresy obrazujące sprzedaż;

  • cyklicznie wystawia i samodzielnie wysyła dokumenty księgowe do Klientów, wraz z kopią na skrzynkę e-mailową, wysyłka odbywa się wprost z systemu;

  • wystawia wszystkie typy dokumentów księgowych (Faktura VAT, Faktura Zaliczkowa, Faktura Końcowa, Faktura Proforma, Faktura Korekta, Faktura VAT MP, Faktury VAT Marża, Rachunek, Paragon, KP, KW)

  • wystawia faktury wielojęzyczne (en, de, fr, en/pl, de/pl, fr/pl) i automatyczne przelicza waluty wg. kursu NBP

  • możliwość podpięcia automatycznych płatności za faktury po przez integrację z PayU.pl, PayPal, DotPay, Przelewy24.pl; wtedy na fakturze pojawi się przycisk do szybkiego opłacenia przez klienta

Aplikacja zawiera wiele dodatkowych opcji jak możliwość wyboru określonego szablonu faktury, szablonu wysyłanych e-maili, przypomnienie o zaległościach płatniczych. Udostępniane API, umożliwia zintegrowanie systemu Fakturownia.pl z aplikacjami zewnętrznymi. Dane klientów są przechowywane na bezpiecznych serwerach chronionych certyfikatem SSL, są to zabezpieczenia typowe dla systemów bankowych, przez to można być pewnym, że informacje tam umieszczone nie trafią w niepowołane ręce.

W programie można zakładać konta swoim współpracownikom lub dawać dostęp pracownikom biura rachunkowego. Użytkownicy z ograniczonym dostępem mogą je jedynie przeglądać i np. na bieżąco księgować pojawiające się nowe dokumenty.

Ze względu na różne potrzeby Klientów przygotowano 5 kont aboneckich, różniących się między sobą dostępnąścią do niektórych funkcji. Abonament Micro jest całkiem bezpłatny, a każdą kolejną wersje abonamentową, można testować przez 30 dni, zupełnie za darmo. Po tym okresie Klient może podjąć świadomą decyzję, która wersja jest najlepiej dopasowana do charakteru działalności jego firmy.


Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *