Akcesoria do tabletów, telefonów i aparatów

Korzystanie z tabletów, nowoczesnych telefonów i aparatów cyfrowych to podstawa w życiu codziennym praktycznie każdego z nas.

Okazuje się, że korzystanie z tych urządzeń może być znacznie wygodniejsze, wzbogacając je o pewne akcesoria, a w zasadzie to tylko o jeden nieduży przedmiot.

Ciężko go nazwać, ale zapewne znacznie łatwiej można opisać. Otóż jest to mały statyw, który można umocować do tabletów i telefonów, a nawet aparatów. On stanowi podpórkę dla tableta. uchwyt do tabletów i komórek uzyteczny przedłuzacz dla smartfona stelaz ręczny do aparatu oparcie dla tabletu

Wystarczy umocować jedną końcówkę do urządzenia, a następnie wyginając na różne strony, może ustawić tablet na konkretnej powierzchni, tak by móc swobodnie na nim pisać czy wykonywać inne czynności.

Przy użyciu tego samego statywu, można umocować telefon do szyby w samochodzie.

https://www.youtube.com/watch?v=lQrDeNzAj3c

To więcej, statyw ten może posłużyć do aparatów. Mocując go do aparatu i wydłużając go, bo jest to statyw wysuwany, można zrobić sobie zdjęcie z odpowiedniej odległości, albo nagrać film.

Taki statyw, jeżeli można w ten sposób nazwać ten produkt, mieści się nawet w kieszeni. Jest nieduży, a bardzo praktyczny i wielofunkcyjny.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *