Proste tłumaczenie języka migowego

Osoby, które nie słyszą, mają dość trudne życie, szczególnie gdy są to dzieci. Z reguły unikają kolegów i koleżanek, bo czują się od nich zupełnie inne, niekiedy wręcz gorsze.

Z uwagi na trudną komunikację, relacje między znajomymi nie układają się najlepiej. Opracowano specjalistyczne urządzenie z wyglądu przypominające tablet, które tłumaczy język migowy na tradycyjny monolog.

To znaczy, że osoba ta mówi w języku migowym do ekranu urządzenia, a ono wychwytuje wszystko i przetwarza, po czym lektor wypowiada je na głos.

tłumacz jezyka migowego na tablecie

Takie urządzenie doskonale ułatwia komunikację między ludźmi. Jest to doskonały wynalazek, którym cieszy się już wielu ludzi. Okazuje się, że tak niewiele było trzeba, aby uszczęśliwić wielu nieszczęśliwych ludzi.

https://www.youtube.com/watch?v=sqAbOZMZp_E

To bardzo praktyczne urządzenie, które ułatwia komunikację w różnych miejscach, szczególnie w tych, w których są osoby, które nie znają języka migowego. Przykładem może być chociażby restauracja, czy jakiś urząd. Tłumacz na bieżąco tłumaczy treść przekazywaną przez osobę niesłyszącą.

Rate this post

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Radeko pisze:

    Jeśli wystarczy tylko pobrać aplikację na tableta to biorę. Dla dzieci będzie to idealne rozwązanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *