DrinkMate ? prywatny alkomat

Prowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu jest zabronione i przede wszystkim bardzo niebezpieczne. W związku z tym każdy powinien kontrolować poziom alkoholu, a tym bardziej jeżeli pojawi się podejrzenie wystąpienia w organizmie promili, sprawdzić to.

Opracowano mini alkomat, a w zasadzie to nieduży gadżet wyglądem przypominający baterię do zwykłego zegarka. Posiada on wejście mini USB, dzięki któremu można podłączyć ten nowoczesny wynalazek do swojego telefonu.

alkomat z usb smart alkomat do pomiaru w promilach

Za pomocą specjalnej aplikacji po dmuchnięciu w urządzenie, na ekranie telefonu wyświetlają się promile. To naprawdę małe urządzenie, często nazywane wręcz gadżetem, które może być tak funkcjonalne po podłączeniu do telefonu.

Tak niedużych rozmiarów pozwala na przechowywanie chociażby w kieszeni. Jest to wygodny i sprawny sposób na pozyskanie informacji o poziomie promili w organizmie. Taki mini alkomat można mieć zawsze pod ręką, w kieszeni czy w torebce. Niewątpliwie alkomaty w tej wersji zyskają większe zainteresowanie niż tradycyjne z wyświetlaczem.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *