Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych

Założeniem szkoły jest zarabianie przez cały czas prowadzenia działalności. W swojej ofercie ma kilka modeli szkoleniowych. Grupy uczestników dzielą się na trzy: dzieci w wieku 7-8 i 10 -12 lat, młodzież oraz dorośli. Kursy zaczynają się od podstawowego poziomu w każdej grupie wiekowej. Takie działanie pozwala lepiej zrozumieć samych uczestników. A klienci zdobywają cenne doświadczenie.
Franczyza oparta jest na długotrwałej współpracy. W ten sposób można dopasować warunki finansowe do każdego franczyzobiorcy. Jest to także uzależnione od lokalnego rynku. Poprzez elastyczne reguły uzyskuje się znacznie większą rentowność, a dodatkowo powodzenie inwestycji. Otwarcie szkoły wiąże się z dokształcaniem samego siebie jako przedsiębiorcy oraz zdobywaniem potrzebnej wiedzy. Powinno się analizować rynek lokalny, jaki typ kształcenia jest najbardziej trendy, na czym jest możliwość zarobienia. Najlepszy moment na rozpoczęcie działalności to jesień. Jest to czas początku roku szkolnego i wielu młodych ludzi poszukuje możliwości swojego rozwoju. Wtedy jest szansa, aby zainteresować potencjalnych klientów. Same przygotowania powinny się rozpocząć znacznie wcześniej, jeszcze w trakcie poprzedniego roku szkolnego. Tylko działanie z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem ma szansę powodzenie w przyszłości. Testuje się różne warianty, umiejętności negocjacji, marketingu sieciowego. Z kolei profity są uzależnione od naszej inwencji i zaangażowania. Przystąpienie do franczyzy niesie wiele korzyści. Partner biznesowy rozwija swoje zdolności oraz szkoli innych w jaki sposób mają się rozwijać intelektualnie. Jednocześnie współpraca oparta jest o cztery zasady społeczne rzetelność, niezależność, równorzędność oraz elastyczność. Istnieje pomoc w jaki sposób dostosować produkt do rodzimego rynku, wykorzystuje się także sprawdzone techniki pozyskiwania klientów.
Franczyzobiorcą może zostać zarówna osoba, która prowadziła już działalność jak i bez doświadczenia w tej branży. Prowadzenie biznesu w oparciu o markę szkoły podniesie prestiż, a tym samym nie będzie to anonimowa placówka. Przedsiębiorca ma pełną swobodę w doborze produktów, cen szkoleń. Jest to podyktowane jego znajomością lokalnego rynku, a także wykazaniem się w realnych działaniach.

Przykładowy koszt projektu

 • Inwestycja: 1 ? 4,8 tys. zł
 • Koszt licencji: 600 zł
 • Opłata franczyzowa: 500 zł
 • Średni zysk z jednej grupy: 4 ? 15 tys. zł
 • Zwrot inwestycji w ciągu dwóch miesięcy

Może Ci się również spodoba

Brak odpowiedzi.

 1. francuz pisze:

  mobilnie to można także rozmawiać przez internet lub skype, liczy się żywa rozmowa, wtedy to można się sprawdzić

 2. lingwista pisze:

  A może wyjazd za granicę? Wtedy to można się nauczyć języka. Czytaj nie spędzaj 24h/ dobę z Polakami

 3. anglik pisze:

  obecnie już nic samemu nie musisz robić, wystarczy zapłacić lektor przyjedzie do ciebie, jest więcej czasu dla innych spraw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *