Myjnia z dojazdem do klienta

Mobilna myjnia parowa o usługa, która nie zaistniała w każdym rejonie. Ze względu na ten fakt nadal istnieje szansa zdobycia odbiorców i rozkręcenia tego typu biznesu. Aby rozpocząć działalność, musimy nabyć odpowiednie urządzenie.

Myjnia parowa sprawdza się zarówno w dużych miastach, jak też w małych miejscowościach. Te ostatnie nie mają zwykle myjni samochodowej, więc właściciele pojazdów skazani są na samodzielne czyszczenie samochodu lub skorzystanie z usług profesjonalisty. W dużym mieście częściej trafimy na taką usługę.

Koszt zakupu urządzenia to około lub lekko ponad dziesięć tysięcy złotych. Nie musimy posiadać biura, ponieważ usługi wykonywane są u klienta. Wystarczy samochód, który dowiezie nas na miejsce. Koszty rozpoczęcia interesu są stosunkowo niewielkie w porównaniu z zyskami, jakie możemy osiągnąć, jeśli staniemy się znani na rynku.

Poza czyszczeniem samochodów myjnia parowa sprawdza się też w utrzymaniu czystości na tarasach, dywanach, wewnątrz pomieszczeń spożywczych oraz mebli. 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *