Mobilny plac zabaw dla najmłodszych

Dzieci uwielbiają ciekawe miejsca rozrywki, a szczególnie oryginalne. Tak jest w przypadku mini parku rozrywki zlokalizowanym w angielskim autobusie. Wynika z tego, że piętrowy środek lokomocji dobrze się sprawdza w realiach polskich. Pomysł został zaczerpnięty z wysp brytyjskich. W autobusie dzieci mają do swojej dyspozycji wiele atrakcji m.in. basen z piłkami, tunele, zjeżdżalnie, stoliki. Na początku należy kupić autobus (nawet zniszczony), zmodernizować wnętrze. Jest to powierzchnia około 30 m?. A następnie rozpropagować naszą działalność wśród ludzi. Nadzór nad dziećmi pełnią animatorzy i kierowca. Organizatorzy zagospodarowują czas najmłodszych poprzez liczne zabawy, przebieranie się w znane postacie z bajek, karaoke, konkursy umiejętności i wiele innych.
Cennik usług jest uzależniony od ilości uczestników, czasu trwania zabawy oraz dystansu do przejechania. Przykładowo dwugodzinna sesja kosztuje około 1000 zł. Ceny w weekend są trochę wyższe. Warto pomyśleć na jakim obszarze można działać i w jakiej odległości. Wszystkie aspekty wpływają na cenę. Inwestycja tego rodzaju kosztuje od 160 tys. zł. Nie jest to mała kwota, ale chętnych klientów nie brakuje. Zwrot kapitału jest możliwy w ciągu czterech lat.


Czytelnicy szukali również:

  • mobilny plac zabaw

Może Ci się również spodoba

Brak odpowiedzi.

  1. jola pisze:

    Nie powiem, wynajmiesz faceta, pogadasz z nim, zrobi to za co płacisz, sama przyjemność, czysty biznes

  2. Aga pisze:

    Nie znam się na naprawach domowych, dlatego dość często korzystam z takich usług. Zawsze byłam zadowolona. Faceci to się znają na majsterkowaniu, trzeba im to przyznać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *