Magnetyczny wieszak do butelek

Lodówka nie zawsze jest na tyle duża, by można było pomieścić w niej wszystkie potrzebne rzeczy. Dlatego z reguły wiele rzeczy upycha się na ścisk, przez co w lodówce tworzy się wielki bałagan. Ostatnimi czasy opracowano nowoczesny gadżet, który pozwala choć w pewnym stopniu zapanować nad porządkiem w lodowce.

Chodzi tu o magnetyczny wieszak, przeznaczony do mocowania butelek. Mocuje się do sufitu jednej z półek w lodówce, a następnie do magnetycznych krążków tego wieszaka, mocuje się butelki od strony kapsla. Bez względu na to jak duże są to butelki i jak bardzo ciężkie, te doskonale trzymają się i nie są narażone na spadnięcie.

madnes w lodówce na butelki

Mocując butelki od góry, na dole można swobodnie układać różne rzeczy. W ten sposób lodówka jest zdecydowanie lepiej zagospodarowana, przez co nie ma problemu ze znalezieniem konkretnych rzeczy.

To tak niewielki drobiazg, a jednak jest niezwykle funkcjonalny i przydatny. Z reguły kilka butelek w lodówce tworzy wielki chaos. Teraz już to niemożliwe. Taki wieszak może wiele zmienić.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *