Czujniki ciśnienia w oponach

Każdy kierowca prawidłowo przed każdą podróżą czy wyruszeniem z garażu, powinien sprawdzić ciśnienie powietrza w oponach.

Jednak oczywiste jest, że nawet w szczególnych momentach nie chce się tego robić kierowcom. W Malezji opracowano specjalny gadżet, który umożliwia monitorowanie ciśnienia powietrza w kołach bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności.

czujnik na koleWystarczy zaledwie umocować do wentylków specjalne nakładki, które łączą się się z telefonem przez Bluetooth.

czujnik do opony

W ten sposób kierowca ma ciśnienie w oponach pod stałą kontrolą. Mogłoby się wydawać, iż takie elementy mogłyby zostać łatwo skradzione.

awaria w aucie powiadomienie na telefonPrzecież wyciągnięcie ich zajęłoby zaledwie chwilę. Jednak aby to zrobić, potrzebny jest specjalne narzędzie, dlatego też gadżet jest jak najbardziej bezpieczny i przede wszystkim funkcjonalny.

Zapewne niejeden kierowca, szczególnie miłośnik motoryzacji i nowoczesnych akcesoriów, chciałby stać się posiadaczem tego niepowtarzalnego elementu. To produkt, który naprawdę może się przydać.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *