Akcesoria kontrolujące poziom soli

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że sól nie jest zdrowa. Dlatego też należy ją ograniczać. Niestety nie jest to takie łatwe. Soli używa się do potraw, przygotowując je jeszcze przed spożyciem. W ten sposób przyprawia się dania, aby miały konkretny smak.

Ciężko ocenić ile tak naprawdę zużywa się tej soli w ciągu dnia. Kiedy nie ma kontroli nad ilością soli, nie ma też kontroli nad funkcjonowaniem organizmu. Dlatego opracowano specjalną łyżeczkę, która pozwala ocenić poziom czy ilość zużytej soli.

Łyżeczka z wyglądu plastikowa, nieco dziecinna, ale bardzo funkcjonalna.pomiar z lyzki pomiary na komorce odzywianie z komorka smartfon z aplikacja do odczytu odpowiedzi wirtualnego kucharza badanie zawartosci ciekawy prezent d gotowania

Posiada specjalną wtyczkę, dzięki której można połączyć ją z telefonem. W ten sposób za pośrednictwem aplikacji, można kontrolować poziom zużytej soli. Tak funkcjonalna i niezwykle nowoczesna łyżeczka wesprze przede wszystkim osoby, które chcą zadbać o swoje zdrowie, które chcą ograniczyć sól.

Wówczas ocenią dzienny poziom, a następnie będą go zmniejszać, aż do uzyskania pożądanego efektu. Takie akcesoria na pewno niedługo zyskają dużą popularność.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *